ДГ "Осми март" се присъедини към благотворителната кампания "Подари надежда, вместо цвете" в помощ на пострадалите от наводненията в община Карлово.

16 сеп 2022

На 15.09, педагогическите специалисти на ДГ 18"Осми март" гр. Хасково, призоваха родителите на децата от различните групи, да се включат в благотворителната кампания "Подари надежда, вместо цвете" която детската градина подкрепя и е в помощ на пострадалите села от наводнението - Богдан, Каравелово и Слатина.

Даренията бяха събрани в поставени дарителски кутии на входовете на детската градина. Общо събраните средства са 1400 лева и ще бъдат внесени в откритата банкова сметка

На 15 септември, заедно поставихме началото на новата учебна година, помагайки и показвайки на нашите деца какво е съпричастност.

Благодарим на всички родители за подкрепата!